Aktuality

POZOR! Akce zrušeny

Vzhledem k současné situaci a vyhlášenému nouzovému stavu ČR pozastavujeme akce HANÁCKÉHO DVORA, z.s. - tedy jezdecké kroužky, hiporehabilitaci, parkurové závody, jezdecký výcvik,... Neposílejte prosím tedy prozatím ani členské příspěvky a platby za tyto služby. Již zaslané platby budeme řešit individuálně, dle vývoje situace. Děkujeme za pochopení.

Tábory 2018

- termíny letošních táborů a další informace nejdete v sekci Koně

- kapacita všech letošních turnusů je již zaplněna

Letní tábory 2020

- informace k přihlašování najdete TADY

Akce HANÁCKÉHO DVORA, z.s. jsou vzhledem k nouzovému stavu ČR pozastaveny do odvolání. Děkujeme za pochopení. Více info v Aktualitách.

Baby školička

 

Zájmový kroužek určený pro ty nejmenší děti ve věku od 1 do 6 - ti let. Náplní je kontakt s koněm, cviky na koňském hřbetu bez sedla i jízda v klusu. Pro tyto účely slouží poník, na kterém děti provádí uvolňovací cviky a prvky voltižního cvičení (gymnastika na koních) a velký kůň, na svezení v kroku.

Baby školička probíhá na jaře a na podzim (duben – červen, září – říjen).

Začínáme v úterý 3. září 2019 od 15.30 hod.!

Poslední babyškolička v letošním roce proběhne 22.10.2019.

Baby školička se koná každé pracovní úterý, vždy za příznivého počasí. V případě, že se baby školička kvůli počasí ruší, bude informace zveřejněna nejpozději ve 12 hod. daného dne na našich webových stránkách (běžící řádek na úvodní stránce).

Těšíme se na vás!

Do baby školičky není třeba se zapisovat předem, platí se vždy za jednotlivou lekci 50 Kč na místě nebo je možnost zakoupení permanentky na 5 "jízd" za 250 Kč či na 11 "jízd" za 500 Kč (1 "jízda" = 5 koleček).

DSC 0338upr.