Aktuality

POZOR! Akce zrušeny

Vzhledem k současné situaci a vyhlášenému nouzovému stavu ČR pozastavujeme akce HANÁCKÉHO DVORA, z.s. - tedy jezdecké kroužky, hiporehabilitaci, parkurové závody, jezdecký výcvik,... Neposílejte prosím tedy prozatím ani členské příspěvky a platby za tyto služby. Již zaslané platby budeme řešit individuálně, dle vývoje situace. Děkujeme za pochopení.

Tábory 2018

- termíny letošních táborů a další informace nejdete v sekci Koně

- kapacita všech letošních turnusů je již zaplněna

Letní tábory 2020

- informace k přihlašování najdete TADY

Akce HANÁCKÉHO DVORA, z.s. jsou vzhledem k nouzovému stavu ČR pozastaveny do odvolání. Děkujeme za pochopení. Více info v Aktualitách.

Rok 2013

Zpívání u betléma, 21.12.2013

Zpívání u betléma 2013 A3 na web

Dárkový poukaz

upraveny darkovy poukaz

Nevíte, co darovat vašim blízkým? Zkuste originální dárek v podobě zážitku z jízdy na koni. Protože nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu....

Hodnota jednoho poukazu je zpravidla 300,- Kč, ale lze upravit dle individuálních požadavků.

V případě zájmu kontaktujte, prosím, paní Šárku Veselskou - tel. 733 708 378.

 

 

Dýňová slavnost 19.10.2013

aneb Ať žijí duchové - 2. ročník

            V sobotu 19. října jsme v Hanáckém dvoře v Polkovicích přivítali přes 200 návštěvníků - strašidel, dýňových človíčků, víl, bubáků, čarodějnic, a dalších, kteří se tu sešli na Dýňové slavnosti s podtitulem Ať žijí duchové ! Tuto podzimní akci připravil již druhým rokem Hanácký dvůr, o. s. ve spolupráci s DDM Kojetín, s finančním příspěvkem Olomouckého kraje.

Užili jsme si odpoledne plné tvoření, her a zábavy. V průběhu akce se především vyřezávaly dýně, vyráběly podzimní dekorace, probíhala řada soutěží pro děti a taneční bubušou. Pro vyhládlá strašidla byly připraveny dýňové speciality, grilované dobrůtky, zákusky, kouzelný lektvar a další dobroty.

V závěru došlo i na vyhodnocení nejzajímavějších vyřezaných dýňových strašidel a kostýmů. Ceny získali také autoři nejzdařilejších skřítků podzimáčků vyrobených z přírodních materiálů, kteří vznikli v rámci výtvarné soutěže pro děti ze ZŠ a MŠ Polkovice.

Na dýňovou slavnost letos zavítalo i sluníčko, tak jsme moc rádi za krásný prosluněný den a hojnou účast všech návštěvníků! Těšíme se na vás opět v příštím roce.

Fotky si můžete prohlédnout tady a na http://ddm-kojetin.rajce.idnes.cz/Dynova_slavnost_19.10.2013/.

 letak s logem ok

 

 

 

Svatomartinská husa, 10.11.2013

Svtom. husa upravena

Den dětí

Den dětí v Hanáckém dvoře

V sobotu 1. června 2013 jsme v areálu Hanáckého dvora v Polkovicích oslavili Den dětí spolu s dětmi, jejich rodiči, prarodiči, přáteli a dalšími příznivci.

Děti se povozily na koních, účastnily se her a soutěží, zkusily si střelbu z luku, orientaci s buzolou a další zálesácké dovednosti, vyrobily si koníka ve výtvarné dílně, učily se žonglovat a svezly se na lanové dráze, která byla u dětí velmi oblíbená. Nechybělo však ani občerstvení, výstava zemědělské techniky a další doprovodný program.

Děvčata z voltižního kroužku Jezdeckého klubu Hanáckého dvora předvedla gymnastiku na koni, shlédli jsme také ukázku psího výcviku (agility) Katky Krejčířové a její fenky Cassie a žonglování se spiral poi (míček s šátkem), které předvedla Klára Straková a Míša Manová.

Vrcholem doprovodného programu byla adrenalinová jízda na koni (džigitovka) manželů Rárových, při které se divákům doslova tajil dech. Viděli jsme také jejich western show, do které se nebojácně zapojily i děti. Manželé Rárovi předvedli ukázku lasování, práce s bičem a další kousky, při kterých jsme obdivovali jejich schopnosti, ale i trpělivost a dovednosti jejich koní.

Navzdory nepříznivé předpovědi nám počasí nakonec přálo a Den dětí jsme oslavili v hojném počtu. Už se těšíme na příští ročník!

Za Hanácký dvůr Polkovice

Martina Hlavinková