Aktuality

Zlatá medaile z Mistrovství ČR Pony 2023

Rozárka Indráková s Extreme Lucky získaly mistrovský titul!!!

Více info tady.

Letní tábory 2024

Přihlašování na pobytové tábory již od 1.3.2024, na příměstské tábory od 4.3.2024, více info tady.

Podpořte nás, když nakupujete

Milí přátelé a příznivci HANÁCKÉHO DVORA, z.s.,

pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz ! 

Najdete tam přes 1 800 nejznámějších e-shopů - ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek. Nestojí Vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Jednoduchý návod naleznete přímo na www.givt.cz nebo zde.

Prozatím jsme tímto způsobem pro naši organizaci získali 11 198 Kč.

Děkujeme Vám!

Rok 2013

Zpívání u betléma, 21.12.2013

Zpívání u betléma 2013 A3 na web

Dárkový poukaz

upraveny darkovy poukaz

Nevíte, co darovat vašim blízkým? Zkuste originální dárek v podobě zážitku z jízdy na koni. Protože nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu....

Hodnota jednoho poukazu je zpravidla 300,- Kč, ale lze upravit dle individuálních požadavků.

V případě zájmu kontaktujte, prosím, paní Šárku Veselskou - tel. 733 708 378.

 

 

Dýňová slavnost 19.10.2013

aneb Ať žijí duchové - 2. ročník

            V sobotu 19. října jsme v Hanáckém dvoře v Polkovicích přivítali přes 200 návštěvníků - strašidel, dýňových človíčků, víl, bubáků, čarodějnic, a dalších, kteří se tu sešli na Dýňové slavnosti s podtitulem Ať žijí duchové ! Tuto podzimní akci připravil již druhým rokem Hanácký dvůr, o. s. ve spolupráci s DDM Kojetín, s finančním příspěvkem Olomouckého kraje.

Užili jsme si odpoledne plné tvoření, her a zábavy. V průběhu akce se především vyřezávaly dýně, vyráběly podzimní dekorace, probíhala řada soutěží pro děti a taneční bubušou. Pro vyhládlá strašidla byly připraveny dýňové speciality, grilované dobrůtky, zákusky, kouzelný lektvar a další dobroty.

V závěru došlo i na vyhodnocení nejzajímavějších vyřezaných dýňových strašidel a kostýmů. Ceny získali také autoři nejzdařilejších skřítků podzimáčků vyrobených z přírodních materiálů, kteří vznikli v rámci výtvarné soutěže pro děti ze ZŠ a MŠ Polkovice.

Na dýňovou slavnost letos zavítalo i sluníčko, tak jsme moc rádi za krásný prosluněný den a hojnou účast všech návštěvníků! Těšíme se na vás opět v příštím roce.

Fotky si můžete prohlédnout tady a na http://ddm-kojetin.rajce.idnes.cz/Dynova_slavnost_19.10.2013/.

 letak s logem ok

 

 

 

Svatomartinská husa, 10.11.2013

Svtom. husa upravena

Den dětí

Den dětí v Hanáckém dvoře

V sobotu 1. června 2013 jsme v areálu Hanáckého dvora v Polkovicích oslavili Den dětí spolu s dětmi, jejich rodiči, prarodiči, přáteli a dalšími příznivci.

Děti se povozily na koních, účastnily se her a soutěží, zkusily si střelbu z luku, orientaci s buzolou a další zálesácké dovednosti, vyrobily si koníka ve výtvarné dílně, učily se žonglovat a svezly se na lanové dráze, která byla u dětí velmi oblíbená. Nechybělo však ani občerstvení, výstava zemědělské techniky a další doprovodný program.

Děvčata z voltižního kroužku Jezdeckého klubu Hanáckého dvora předvedla gymnastiku na koni, shlédli jsme také ukázku psího výcviku (agility) Katky Krejčířové a její fenky Cassie a žonglování se spiral poi (míček s šátkem), které předvedla Klára Straková a Míša Manová.

Vrcholem doprovodného programu byla adrenalinová jízda na koni (džigitovka) manželů Rárových, při které se divákům doslova tajil dech. Viděli jsme také jejich western show, do které se nebojácně zapojily i děti. Manželé Rárovi předvedli ukázku lasování, práce s bičem a další kousky, při kterých jsme obdivovali jejich schopnosti, ale i trpělivost a dovednosti jejich koní.

Navzdory nepříznivé předpovědi nám počasí nakonec přálo a Den dětí jsme oslavili v hojném počtu. Už se těšíme na příští ročník!

Za Hanácký dvůr Polkovice

Martina Hlavinková